Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Nasıl Alınır?

Instagram'da paylaşımınıza mavi tikli hesaplardan yorum nasıl alınır anlatacağız. 2022 yılında yazdığımız bu yazımız günceldir.

Instagram Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Nasıl Alınır?
ücretsiz instagram beğeni hilesi

Instagram’da mavi tik almanın değeri tartışılmaz bir gerçektir. Doğrulanmış mavi tikli hesaplardan yorum almak ise paha biçilmezdir. Mavi tike sahip isimlerden paylaşımınıza yorum atsa hoşunuza gitmez miydi? Bir düşünün.. paylaşım yapmışınız ve yorumlarda mavi tikli hesaplar var. Çevrenize büyük bir etkisi olur. Yalnızca çevreniz için değil, şirket/butik veya mağaza sahibiyseniz hesabınızda mavi tikli yorum bulunması müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Ayrıca, mavi tikli yorumlar gönderilerinizi Instagram direkt keşfete düşürür ve ana sayfada öne çıkartır. Bunları duymuş olmalısınız ki cevabını aradığınız Instagram mavi tikli yorum nasıl alınır sorusunu sordunuz. Bizde sizlere bu yazımı hazırladık..

Mavi Tikli Hesaplardan Yorum Almak Ne İşe Yarar?

Mavi tik, doğrulanmış profil statüsü sadece ünlü, fenomen ve Influencer isimlere verilmektedir. Kısacası, Türkiye ve dünyada tanınmış kişiler. Bu isimler tarafından yorum almak hesabınızı ve gönderinizi öne çıkartacaktır. Hesabınızın öne çıkması, gönderilerinizin keşfete düşmesi ise size yoğun bir takipçi akışı sağlayacak, daha fazla insana hitap etmenizi, farklı kitlelere ulaşmanıza sebep olacaktır. Hatta ve hatta sadece 1 adet doğrulanmış ünlü hesap size bir kaç tane daha ünlü isim getirebilir.

Mavi tik gerçekten bu kadar etkili mi diye sorduğunuzu tahmin ediyoruz. Bildiğiniz üzere, Instagram’da mavi tik alabilmek oldukça zor. Doğrulanma mavi tik rozeti alabilmek için haberleriniz, Youtube’da kitleniz, televizyonda programınız ya da gazetede paylaşımınız gibi çok fazla öğeye ihtiyacınız vardır. Mavi tik rozeti alan insanlar çoğunlukla bunları karşılıyor ve belirli bir takipçi kitlesine de sahip oluyor. Ünlü hesabın gönderinize yorum atması sayesinde, bu hesabın takipçileri gönderinizi görecektir. 1 taşla 3 kuş vurmuş oluyorsunuz. Mavi tikli yorum alıyorsunuz, takipçilerine ulaşıyorsunuz, keşfete düşüyorsunuz. Daha ne isteyebilirsiniz ki?Mavi Tikli Yorum Satın Alabilir Miyim?

Eskiden mavi tikli yorum satın alamazdınız. Fakat 2022 yılı ile birlikte fenomen isimlerin sayısı o kadar çok arttı ki 1 milyondan fazla doğrulanmış hesap mevcut. Bu hesaplardan bazıları ise ücretiyle yorum yapmaya başladı. Bu hizmeti sağlayan çok nadir siteler var. Biz sizlere güvenilir bir olan takipci.eu sitesini tavsiye ediyoruz. Çalıştığı fenomen sayısı fazla olduğu için, diğer sitelere göre oldukça ucuz bir fiyata mavi tikli hesaplardan yorum alma hizmetini satın alabilirsiniz.

Mavi tikli yorum satın almak hesabınıza asla zarar vermez, aksine hesabınızı ve gönderilerinizi güçlendirir, Instagram’ın gözünde profiliniz değerlenir. Instagram algoritmalarıyla tamamen uyumlu bir işlem olan yorum hizmeti, hesabınızın keşfete düşme ihtimalini arttırır ve daha fazla insana ulaşmanızı sağlar. Ünlü isimler her zaman değerlidir, kişisel ve kurumsal yararlarınız için onlarla iş birliği yapmanızı öneririz.

Mavi Tikli Yorum Fiyatları Nelerdir?

Tavsiye ettiğimiz takipci.eu sitesi birçok fenomenle çalışmaktadır. Bu yüzden güvenilir sitelerin başında yer alıyor. Bahsettiğimiz sitede 1 adet mavi tikli hesaptan yorum hizmeti 50 TL'dir. Paketlerin detayını mavi tikli yorum fiyatları buradan inceleyebilirsiniz. Sitelerinde whatsapp iletişim hattı ve destek sistemi mevcuttur. Aklınızdaki tüm soruları sorabilir, satın alabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

like
9
dislike
4
love
5
funny
2
angry
1
sad
1
wow
1
ücretsiz instagram beğeni hilesi