TikTok’ta maaşını açıklayan kadın kovuldu

Son dönemin en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok'ta paylaşım yapan bir kadının maaşını takipçileriyle paylaşması gündem yarattı.

TikTok’ta maaşını açıklayan kadın kovuldu
ücretsiz instagram beğeni hilesi

Amerika'nın Denver şehrinde yaşayan teknoloji uzmanı Lexi Larson’un Tiktok paylaşımı başını yaktı.

Yeni bir şirkette işe başlayan ve işinde 20 bin dolardan daha fazla kazandığını söyleyerek 90 bin dolar gelir elde ettiğini açıklayan Lexi Larson’un paylaşımı Tiktok'ta çok büyük ilgi gördü. Video kısa süre içerisinde paylaşım rekoru kırarken, maaşını açıklaması Lexi Larson’un işverenlerini rahatsız etti.

İşe başladıktan 2 hafta sonra Lexi Larson işten çıkarıldı. Şirket, “güvenlik sorunları” sebebiyle Larson’un işten çıkarıldığını açıklarken bu durumu sosyal medyadan paylaşan genç kadın bu durumdan duyduğu rahatsızlığı belirtti.


ig takipçi satın al

Amerika'da Ulusal Çalışan İlişkileri Yasası’na göre Lexi Larson’un maaşını kamuya açıklaması bir sıkıntı olmazken, işverenlerin neden böyle bir adım attığına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Bu durumu sosyal medyadan paylaşan ve üzgün olduğunu açıklayan Lexi Larson, “Görünen o ki patronlarım paylaştığım TikTok videosunu beğenmedi ve maaşımı söylememden rahatsız oldu” dedi.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
ücretsiz instagram beğeni hilesi