Tumblr Takipçi Arttırma Taktikleri

Bu yazımızda vereceğimiz taktikler sayesinde Tumblr'da takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Tumblr Takipçi Arttırma Taktikleri
ig takipçi satın al

Günümüzde pekçok kullanıcısı olan Tumblr'da diğer sosyal medyalara göre takipçi sayısınızı yükseltmek hayli zor. Bu yazımızda sizlere olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Size şimdi takipçi arttırma yöntemlerini sırasıyla anlatacağız. Tumblr üzerinden takipçi kasmayı 3'e ayıracağız ve bu söyleyeceğimiz yöntemler ile her gün 100 veya 1000 arasında takipçi kasabilirsiniz. En zordan başlayarak, en kolay yönteme gideceğiz.

1- Geri Takip

En zoru olarak takip limitiniz olduğu geri takip. Limit sayısı belli olmamakla beraber, en uğraştırıcı yöntemdir. Anasayfanızdaki en son paylaşımların notes(etkileşim) kısmına tıklayarak, en son aktif olan kullanıcıları takip edebilirsiniz. Son aktif kullanıcıların takip etme şansı her zaman daha yüksektir. Tumblr'ı yeni öğreniyorsanız görsele tıklayarak neyi anlatmaya çalıştığımızı görebilirsiniz; TIKLAYIN

2- Paylaşım atarak takipçi kasma

Paylaşım yaparakta takipçi kasabilirsiniz. Bu da hayli zor bir yöntemdir. Atacağınız paylaşımlara ilgili etiket eklemeniz ve ayrıca Tumblr'daki ünlü blogların adını etikete eklemeniz paylaşımınızın ve takipçinizin sayısını arttıracaktır.

3- Tumblr'daki Takipçi Sayfaları

Tumblr'da olan bu blogların postlarına takibe takip yapabilirsiniz. Yani kimi takip ediyorsanız o da sizi takip edecektir. Bu yöntemi kullanarak da takipçi kazanabilirsiniz. Zor bir yöntemdir fakat etkilidir. Bizim bildiğimiz aktif olan bu iki paylaşım sayesinde takipçi kasabilirsiniz;

https://binkazan.tumblr.com/post/167622895585/rebloglayanlar-birbirini-takip-etsin

https://binkazan.tumblr.com/post/628078120283586560/rb-yapanlar-takiplesiyor

4- Tumblr Takipçi Kazanma Siteleri

En kolay yöntem olan bu yöntemle ile sitelere Tumblr hesabınız ile giriş yaparak sorunsuz bir şekilde takipçi takipçi kazanabilirsiniz. Her gün kazanacağınız ve farklı kredi hakkı tanıyan siteler mevcut. Çok büyük çoğunluğu hesap çalma ve izinsiz işlem barındırmakta. Size vereceğimiz site sayesinde her gün güvenilir şekilde takipçi kazanabilirsiniz.

https://1000kazan.com/

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
1
love
2
funny
0
angry
0
sad
1
wow
0
türk beğeni